Oost-Vlieland, Netherlands - Polarsteps
Korte fietstocht naar Oost Vlieland. Daar is het lekker rustig. De veerboot naar Vlieland komt net voorbij. We zien een paar zeehonden langs de kust zwemmen. Skyler snuffelt nog ff aan een plekje waar zijn zwemmende soort genoot even daarvoor blijkbaar de zee in is gegaan.
Terug in het dorp nuttigen we in afwachting van de F1 een kaasplankje bij Zeezicht. Ondertussen gebeuren er in onze voortuin in Twente mysterieuze dingen.
De start kijken we hier. De verdere wedstrijd wilden we op de kamer kijken maar daar hapert de Viaplay nu in één keer 😕 Receptioniste biedt aan dat we dan met z’n twee in het Loodscafé mogen kijken. Topper! De barkeepster die om 16 uur komt openen kijk ons verbouwereerd aan bij binnenkomst. Al twee gasten aan de bar met BYO drankjes. Raar! Nadat we Skyler hebben uitgelaten keren we nog ff terug voor wat gezellig praat met de Eilanders.
-
Vlieland
-
Oost-Vlieland