Chui, Kyrgyzstan - Polarsteps
In de ochtend hebben we ons “huisje” en vervoersmiddel voor de aankomende drie weken opgehaald. Het verkeer in Bishkek hadden we de afgelopen dagen al wat geobserveerd… een groen stoplicht is rijden en voor de voetgangers die in dezelfde richting gaan, lopen! Voor een zebrapad stop je altijd, ook al rijd je 90 km per uur. Dit lijkt simpel maar er lijken wel een miljoen zebrapaden te zijn in Kirgizië 😅. En dan de laatste regel. Wie de grootste auto heeft en het meeste lef gaat voor. Simpel toch?
Ik was best blij dat Thomas in het begin reed moet ik bekennen. En hij heeft ontdekt dat onze auto niet eens zo klein is en gewoon voor gaat! Eenmaal op weg hebben we genoten van de Burana tower. Dit is de minaret van een oude middeleeuwse stad uit het jaar 900 die lag aan de oude zijderoute.
We hadden een plan voor na het bezoek van de Burana toren maar in Kirgizië loopt niets zoals gepland. Dus we zijn geëindigd aan de prachtige Kol-Tor river! Een super mooie eerste slaapplek om de volgende ochtend te ontbijten met bezoek van een kudde koeien en de locale herder.
-
Kirgizië
-
Chui