Panglao, Philippines - Polarsteps
Van Cebu met de boot naar Bohol gegaan met de laatste hoop op iets beter weer. Helaas regende het hier net zo goed. Ik heb een scooter gehuurd en lekker rond gereden. Een winkelcentrum bezocht en 'S avonds een goede massage gehad.
Het hotel waar ik verbleef was niet zo goed, heel klein en een vreselijk bed. De tweede nacht om een extra matras gevraagd wat het iets beter maakte. Ook bleek het water het niet te doen waardoor ik op de oude manier met een emmertje moest douchen. Nou ben ik tegenwoordig wel wat gewend en kan ik me prima redden met een plens koud water over mijn lijf.
Eigenlijk heb ik nog een week op de Filippijnen maar omdat het weer echt niet beter wordt besloten een weekje terug te gaan naar lombok.
-
Aziƫ
-
Panglao